USŁUGI

 

 

USŁUGI Brak produktów w tej kategorii

Podkategorie

 • MECHANIKA POJAZDOWA

  OFERUJEMY PAŃSTWU MECHANIKĘ POJAZDOWĄ W PEŁNYM ZAKRESIE

  OD WYMIANY FILTRÓW PO REMONTY SILNIKÓW.

  OBSŁUGUJEMY SAMOCHODY OSOBOWE, DOSTAWCZE, CIEŻAROWE ORAZ MASZYNY BUDOWLANE.

  DO KAŻDEGO ZLECENIA PODCHODZIMY INDYWIDALNIE Z PEŁNYM PROFESJONALIZMEM ODDAJĄC DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI NASZE DOŚWIADCZENIE I PASJĘ.

  NA MIEJSCU W WARSZTACIE MOŻNA DOKONAĆ ZAKUPU CZĘŚCI POTRZEBNYCH DO NAPRAWY. ISTNIEJE RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA USŁUGI NA CZĘŚCIACH DOSTARCZONYCH PRZEZ KLIENTA.

  DAJEMY GWARANCJĘ NA USŁUGI I CZĘŚCI.

 • DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA

  WYKONUJEMY PROFESJONALNĄ DIAGNOSTYKĘ KOMPUTEROWĄ WSZYSTKICH UKŁADÓW DOSTĘPNYCH W SAMOCHODZIE.
  DYSPONUJEMY SPRZĘTEM WYSOKIEJ KLASY GUTMANN MEGA MACS 66

  WYKONUJEMY RÓWNIEŻ DIAGNOSTYKĘ KOMPUTEROWĄ DLA AUT CIĘŻAROWYCH.

  PODCZAS GDY WSPÓŁCZESNE SAMOCHODY KORZYSTAJĄ Z CORAZ TO NOWOCZEŚNIEJSZYCH ROZWIĄZAŃ W ZAKRESIE ELEKTRONIKI, DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA STAŁA SIĘ NIEODŁĄCZNYM ELEMENTEM PODCZAS NAPRAWY POJAZDÓW.

  DZIĘKI KOMPUTEROWI DIAGNOSTYCZNEMU JESTEŚMY W STANIE ODCZYTAĆ KODY USTEREK POWSTAŁYCH W AUTACH JAK RÓWNIEŻ ODCZYTAĆ PARAMETRY RZECZYWISTE PRACY POJAZDU. PRACA Z TAKIM URZĄDZENIEM DAJE TEŻ MOŻLIWOŚĆ REGULACJI/ADAPTACJI WIELU PODZESPOŁÓW. CZASEM WŁASNIE TAKIE DZIAŁANIE WYSTARCZY BY UPORAĆ SIĘ Z USTERKĄ.

  NALEŻY JEDNAK PAMIĘTAĆ, ŻE MOŻLIWOŚCI DIAGNOSTYCZNE I REGULACYJNE ZALEŻĄ OD ILOŚCI I ZAAWANSOWANIA USTEMÓW ORAZ PODZESPOŁÓW ZAINSTALOWANYCH W POJEŹDZIE.

 • WULKANIZACJA

  POROWADZIMY PEŁEN SERWIS WULKANIZACYJNY DLA AUTO OSOBOWYCH ORAZ CIĘŻAROWYCH.

  NAPRAWIAMY OPONY RÓWNIEŻ NA GORĄCO.

  PROSTUJEMY, NAPRAWIAMY, MALUJEMY FELGI STALOWE ORAZ ALUMINIOWE.

  PROSTUJEMY FELGI NA PROFESJONALNYM I ODPOWIEDNIM DO TEGO SPRZĘCIE.

 • KLIMATYZACJA

  WYCHODZĄC NAPRZECIW OCZEKIWANIOM WSPÓŁCZESNEGO KLIENTA DOKONUJEMY PRZEGLĄDÓW ORAZ PEŁNEGO SERWISU UKŁADU KLIMATYZACJI. SPRAWDZIMY SZCZELNOŚĆ UKŁADU, DOKONAMY OBSŁUGI ORAZ WYKONAMY OZONOWANIE W CELU ODGRZYBIENIA. WSZYSTKO TO DLA JAK NAJLEPSZEGO KOMFORTU UŻYTKOWNIKÓW POJAZDU.
  ZAJMUMJEMY SIĘ TEŻ NAPRAWĄ USZKODZEŃ MECHANICZNYCH POWSTAŁYCH W UKŁADZIE JAK I SAMYM KOMPRESORZE.

 • SPAWANIE PLASTIKU

  OFERUJEMY SPAWANIE, KLEJENIE PLASTIKÓW, ZDERZAKÓW, OWIEWEK ORAZ WSZELKICH ELEMENTÓW W POJEŹDZIE NA ZEWNĄTRZ JAK I WEWNĄTRZ POTOCZNIE ZWANYCH PLASTIKIEM.
  NAPRAWIAMY RÓWNIEŻ ELMENTY Z ŻYWICY EPOKSYDOWEJ.


  PO NAPRAWIE ELEMENTU JESTEŚMY STANIE RÓWNIEŻ GO POLAKIEROWAĆ.

 • ZABEZPIECZENIE...

  JEDNĄ Z WIELU NASZYCH USŁUG JEST PROFESJONALNE, RZETELNE ZABEZPIECZANIE PODWOZI SAMOCHODÓW OSOBOWYCH ORAZ DOSTAWCZYCH. POSIADAMY WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE ORAZ WIELU ZADOWOLONYCH KLIENTÓW.

  ZABEZPIECZENIE POLEGA NA OCZYSZCZENIU Z RDZY ORAZ INNEGO RODZAJU NALOTÓW PODWOZIA POJAZDU POWSTAŁEGO POD WPŁYWEM EKSPLOATACJI.

  PO OCZYSZCZENIU PODWOZIA I UJAWNIEU UBYTKÓW Z POWODU MOCNO POSTĘPUJĄCEJ KOROZJI ZAKRES ORAZ SPOSÓB PRAC NAPRAWCZYCH USTALANY JEST INDYWIDUALNIE.

   W FAZIE KOŃCOWEJ NASTĘPUJE NAŁOEŻENIE PRZY POPMOCY URZĄDZENIA NATYRSKOWEGO WARSTYW MASY ANTYKOROZYJNEJ KOLORU CZARNEGO PRZEZNACZONEGO DO TEGO TYPU ZABZPIECZEŃ.

 • NAPRAWA UKŁADU...

  NAPRAWIAMY UKŁADY WYDECHOWE W AUTACH OSOBOWYCH, DOSTAWCZYCH, CIĘŻAROWYCH ORAZ MASZYNACH BUDOWLANYCH.

  PO WERYFIKACJI ORAZ UZGODNIEU Z KLIENTEM USZKODZONY ELEMENT UKŁADU WYDECHOWEGO WYMIENIAMY NA NOWY LUB ZASPAWUJEMY MIEJSCE POWSTAŁEJ NIESZCZELNOŚCI OCZYWIŚCIE JEŻELI PROCES TECHNOLOGICZNY NA TO POZWALA.